O nas

Naturalne i świeże składniki.


Pepe Pizza to przede wszystkim wysoka jakość używanych do produkcji składników. Codziennie przygotowywane według włoskich receptur świeże ciasto zapewnia chrupką i delikatną pizzę nie używając przy tym żadnych spulchniaczy, tylko świeże drożdże. Do naszego sosu pomidorowego używamy wyłącznie dojrzałych i soczystych pomidorów z południa Europy. Mieszanka serowa dla naszych pizz jest jednym z najważniejszych elementów całej składanki smakowej, dlatego używamy tylko wysokiej jakości serów i mówimy zdecydowane nie seropodobnym produktom, które tak często są używane w innych lokalach.

Najlepsza pizza każdego dnia.


Naszym celem każdego dnia jest stworzenie pizzy, która gwarantuje Państwu przy każdym zamówieniu najwyższą jakość i niepowtarzalny smak. Dlatego używamy tylko półproduktów renomowanych firm a warzywa pochodzą ze sprawdzonych plantacji. Kompozycje smakowe zostały specjalnie stworzone przez naszych ekspertów z myślą o klientach ceniących niepowtarzalny smak. Klientów którzy cenią sobie indywidualność zapraszamy do skomponowania swojej własnej pizzy z szerokiej gamy wysoko jakościowych półproduktów.

Najwyższa jakość serwisu.


PePe Pizza kładzie nacisk nie tylko na znakomicie przygotowaną pizzą lecz także na profesjonalną obsługę klienta. Osoby zajmujące się przyjmowaniem zamówień, chętnie odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania oraz służą wszelką pomocą przy zamówieniu lub skomponowaniu własnej nie powtarzalnej PePe Pizzy. Wdrożony wewnętrzny system jakości oraz odpowiednie procedury zapewnią Państwu zawsze miłą i fachową obsługę.